Tüplü Ceviz Fidanı

Tüplü ceviz fidanı kalem aşı yöntemi ile Bandırma Sahil Yenice Köyü'müzdeki seralarda üretilen yılın 12 dikilebilen açık köklü ceviz fidanı türünün torbada yetişen şeklidir. Tüplü ceviz fidanında verim ve gelişim bakımından bir değişiklik yoktur. Cinsinin özelliklerini taşır genelde 3 yaşında olurlar. Poşetli olarak dikime hazır hale gelir. Siz sadece özel gübreli torbasından çıkartır çukur açıp dikimini yaparsanız. Herhangi bir kök budaması yapmanıza gerek yoktur. 

Genellikle yaz aylarında tercih edilen tüplü ceviz fidanlarımızın toplu satışları da bahar dönemi ile başlar. Sizde ön sipariş ile şimdiden uygun fiyatlara Tüplü Ceviz Fidanı sipariş verebilirsiniz. Poşetli ceviz fidanlarımızın türleri chandler ve fernordur. Doğru tozlayıcıları franquette ve fernette ile birlikte özel kutularında kargoya verilir. Dilerseniz özel araçta ayarlayıp bahçenize kadar ulaştırabiliriz. Yada gelip tesisimizden seralarımızından fidanlarımızı yerinde görerek seçip alabilirsiniz...

TÜPLÜ CEVİZ FİDANI ÜRETİM SERAMIZ

tüplü ceviz fidanı sera

 

KALEM AŞI YAPILMIŞ PATLAMAYI BEKLEYEN FİDANLAR

TÜPLÜ CEVİZ FİDANI SEVKİYATIMIZ

Aşılı ceviz fidanı üreticiden alınır. Aradığınız 1.sınıf meyve ve tutma garantili CEVİZ FİDANI ise BURAK FİDANCILIK hizmetinizdedir.