HİZMETLERİMİZ

Dikim, bakım, budama, çeşit değiştirme

Ceviz fidanı yetiştiriciliğini en doğru şekilde yapabilmeniz için Satış öncesi ve sonrası dikim, bakım, budama, sulama, gübreleme konularında destek sağlıyoruz.

Ceviz fidanı yetiştiriciliği başlı başına bir meslek olarak görülmelidir. Hobi olarak elbette bahçeler kurabilirsiniz ancak kurduğunuz bahçelerin gelişimi için emek vermeniz şarttır.

Kuracağınız bahçelerin bakımı, sulaması ve doğru zamanda çeşitli gübrelerle desteklenmesi gerekmektedir. Biz Burak Fidancılık olarak sizlere satış sonrası dikim, bakım, budama, sulama, gübreleme gibi destek hizmetlerinde yardımcı oluyoruz. 

Bizleri arayarak gübreleme zamanlarını sorabilirsiniz. Doğru dikim, budama ve sulama sistemlerinin de kurulması için sizlere yardımcı oluyoruz. Kurduğunuz bahçelerin budaması için yerinde hizmet sağlıyoruz. Verimsiz bahçelerinizin hızlı gelişimi için gerekli çeşit değiştirme işlemlerini yapıyoruz. Kısacası biz fidancıyız sizlere hizmet için varız.

Unutmayın; Bizde tutmayan fidan yoktur yanlış dikilen fidan varsa vardır. Onunda önüne geçmek için sizlere gerek dikim öncesi kök budama işlemleri ve tepe budaması gerekse dikim sonrası bakım işlemleri yönlendirmemiz ile gelin birlikte güvenilir geleceğe birlikte imzalar atalım.  Bahçenizde bizimde katkımız olsun. Siz kazanın, ülkemiz kazansın....

FİDAN ALMAK SİZDEN

HİZMET BİZDEN

Satış sonrası en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunuyoruz...

Bizden fiyat almadan ceviz bahçesi kurmayın.

Aşılı ceviz fidanı üreticiden alınır. Aradığınız 1.sınıf meyve ve tutma garantili CEVİZ FİDANI ise BURAK FİDANCILIK hizmetinizdedir.