HAKKIMIZDA

Fidancılık güven işidir...

BURAK FİDANCILIK

burak fidancılık açık köklü ceviz fidanı üretim tesisi


Firmamız Burak Fidancılık 1995 yılından günümüze Balıkesir'in Bandırma ilçesi Sahil Yenice Mahallesi'de kurulu aşılı ceviz fidanı üretim tesislerinde açık köklü ve tüplü olarak aşılı ceviz fidanı üretmektedir.

Burak Fidancılık kurucu ve yöneticisi Fevzi Martin sektörümüzde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile üretim ve satışlarımız sürmektedir.

Firmamız hibe destekli ceviz fidanı dikimi sağlayan sertifika ve diğer başvuru belgelerini düzenleyerek sizlere devlet hibe destekli ceviz bahçesi kurmanız için de yardımcı olmaktadır.

Üretim ve satışını yaptığımız ceviz fidanı çeşitlerimiz; chandler, fernor, fernette, franquette ve pedrodur. Ayrıca badem fidanı üretim ve satışlarımız da vardır.

 

 

FİDAN ALMAK SİZDEN

HİZMET BİZDEN

Satış sonrası en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunuyoruz...

Bizden fiyat almadan ceviz bahçesi kurmayın.

İsmine Doğru Aşılı Ceviz Fidanı Üretimi

Ürettiğimiz ceviz fidanlarımız kaynağı belli anaçlardan temin edilen kalem ve gözler ile uzman ekibimiz tarafından aşılanır. Tarım Bakanlığı kontrolünde sertifikasyon işlemleri gerçekleşir.

 

DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU ŞEKİLDE SÖKÜM

Fidanlarımız kasım ayından sonra yapraklarını döktükten sonra tarlalarımızdan özel kepçelerle kılcal köklerine zarar vermeden sökülür ve özenle paketlenerek sizlere gönderilir.

SÖZ VERDİĞİMİZ ŞEKİLDE GÖNDERİM

Söz verdiğimiz zamanda, istediğiniz çeşitlerdeki fidanlarınız indirimli kargoya teslim edilir. Sizlere bilgi sağlanır. Dikim öncesi destek için yardımcı olunur. Çünkü Siz Bizim için önemlisiniz.

 

HTML5

Firmamızdan alacağınız fidanlar sertifikalı olup devletimizin sunduğu dönümüne 100 TL ve bahçe sulaması hibe desteğinden yararlanmanız için gerekli evrakları da sizlere biz hazırlıyoruz.

Aşılı ceviz fidanı üreticiden alınır. Aradığınız 1.sınıf meyve ve tutma garantili CEVİZ FİDANI ise BURAK FİDANCILIK hizmetinizdedir.